Structura

Structura

Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1.

 

 Director  250-138 
2.

 Anticamera

 Sanduta

 Svetlana

 Specialist

 principal

 250-108

 250-458

anticamera@dgacg.md
3.

 Cojuhari

 Roman

Director adjunct  250-307cojuhari.r@gmail.com
4.

 Silion

 Nicolae

 Director adjunct 250-430nicolaesilion90@gmail.com
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Munteanu Lilian Sef  directie  250-505 
2. Taievorbă Leonid Inginer-şef 250-338 
3.

 Malacinschi Nicolae

 Inginer-principal 250-289 
4. Jalba Victoria

 Spec.prin.Securitatea

 muncii

 250-306 
5. Zgîrcu Ilie

 Spec.prin.Securitatea

 muncii

 250-306 
 
 Nr. Numele, Prenumele Funcția Telefon/Fax E-mail
1.

 Chiperi Lilian

 Şef secţie 250-399  itdgacg@gmail.com 
2.Calancea GheorgheAdministrator de Rețea 250-449itdgacg@gmail.com
3.Moroseac Anatoliespecialist  
4.

Tcaci Ion

Specialist telef. 250-530   
5.Vdovchin Grigorespecialist  
6.

Gojin Gheorghe

Dispecer  250-262 
7.

Tatar Liudmila

Dispecer  250-262 
8.

Marandici Danil

Dispecer  250-262 
9.

Pîrău Valeriu

Dispecer  250-262 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1.Naconecinîi NataliaŞef directie 250-455 contabil@dgacg.md
2.Spînu LilianaŞef adjunct directie 250-507 contabil@dgacg.md
3.

Eşanu Tatiana

Contabil principal 250-416 contabil@dgacg.md
4.Nichita ElenaContabil principal 250-451 contabil@dgacg.md
5.Putregai MargaretaContabil principal 250-416 contabil@dgacg.md
6.Silion MariaContabil principal 250-319 contabil@dgacg.md
7.

Lipciu Iulia

Contabil principal 250-507 contabil@dgacg.md
8.Perju OlgaContabil principal 250-319 contabil@dgacg.md
10.Coniuhov Stela Specialist principal 250-403 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Evtodienco Zinaida Şef direcție 250-384 
2.Vatamaniţa Laura Şef adjunct directie 250-563 
3.

 Moşneaga Marcela

 Economist principal 250-445 
4. Onofrei Irina Economist principal 250-550 
5. Calaraş Felicia Economist principal 250-386 
6. Secara Ina Economist principal 250-386 
7.

 Verdeş Viorica

 Economist principal 250-550 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Cocieru Nadejda Sef sectie 232-504 
2. Iovu Ion Specialist principal 250-288  
3.

 Gorgos Victor

 Specialist principal 250-289 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Cojocaru Violeta Sef directie 250-345 
2. Mîţu Gabriela jurist 250-308 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Molnic Galina Şef secţie 250-302 
2. Spoială Olga Specialist principal 250-305 
3.

 Guriţanu Liliana

 Specialist principal 250-305 
4. Sanduta Svetlana Specialist principal 250-108 
5. Oancea Tatiana Arhivar 250-403 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Carauş Ion Şef Direcţie  nr1 250-393 
2. Voroniuc Stepan Inginer-şef 250-413 
3.

 Chihai Valentin

 Specialist principal 250-409 
4. Sîrbu Vasile Sef serviciu gospodărie 250-413 
6. Ghirghilijiu Nelea Administratoare principala 250-263 
7.

 Ionaşcu Nina

 Administratoare principala 250-263 
8. Fialcovschi Iulia Administratoare principala 250-398 
9. Bunescu Elena Administratoare principala 250-398 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Damaschin Alexandru Sef directie 23-44-54 
2. Linu Ivan Inginer-şef 23-45-14 
3.

 Dubalari Maria

 Administratoare 23-70-49 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Frunza Alexei Şef directie 23-25-19 frunza.alexei@gmail.com
2. Stratulat Anatolie Inginer-şef 23-34-73 
3.

 Ciubuc Tamara

 specialist 23-34-73 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Buga Valentin Şef direcţie 22-23-20 
2. Cernenchii Tihon Inginer-şef 222-343 
3.

 Roscovan Rodica

 Administrator 222-373 
4. Băgu Vera Administrator 27-43-18 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Nicolăescu Vladislav Şef Direcţie 29-59-31 
2. Galilo Vasile Inginer-şef 29-59-27 
3.

 Căpraru Elena

 Administratoare 29-59-27 
4. Şpac Valentina Administratoare 22-82-32 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Munteanu Ion Şef direcţie 73-15-70 
2. Cernat Dumitru Inginer-şef 28-14-50 
3.

 Caunova Emilia

 Administratoare 73-18-80 
4. Rotaru Pavel Inginer-şef 23-38-39 
5. Martin Nina Administratoare 23-82-31 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Băţ Iurie Şef direcţie 23-57-22 
2. Şoltoian Larisa Administratoare 23-47-08 
3.

 Tîltu Vitalie

 Inginer-şef 22-53-71 
4. Ceban Maria Administratoare 21-15-40 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Toma Andrei Şef direcţie 72-99-81 
2. Onov Olga Inginer-şef 72-93-66 
3.

 Osoba Dumitrita

 Administratoare 72-95-94 
4. Anii Galina Administratoare 92-21-36 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Barda Viorel Şef direcţie  44-50-06 
2. Ceban Grigore Inginer-şef 43-80-12 
3.

 Zanosiev Aurelia

 administratoare 43-82-18 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Panciuc Diana Sef directie069721118 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Frunza Alexei Şef direcţie

 24-00-21

 24-45-37

 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Dacin Andrei Sef directie

 069727299

 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Ciorici Vitalie Şef direcţie

 23-49-99

 
2. Bantiuc Petru Inginer-şef 23-43-17 
3. Munteanu Angela administrator 23-43-17 
Nr.Numele, PrenumeleFuncțiaTelefon/Fax E-mail
1. Catană Ion Şef direcţie

 74-62-16

 
2. Sajin Vasile specialist 74-62-16